O firme

Máte problém s počítačom, alebo počítačovou sieťou? Potrebujete poradiť s problémom, ktorý prináša každodenná práca s výpočtovou technikou? Potrebujete archívovať svoje dáta alebo v rámci prevencie zaistiť pravidelnú údržbu svojich zariadení? Chýba Vám prezentácia firmy na internete? Využite širokú ponuku mojich služieb. Som tu pre Vás, aby ste sa vy mohli nerušene venovať hlavnej náplni Vašej činnosti.

 

Potrebujete nový počítač, notebook, tlačiareň alebo iné periférne zariadenie? Chýba Vám počítačový program na využitie Vašej techniky? Potrebujete náhradný komponent, ktorý vo Vašom zariadení doslúžil? Ak máte svoju presnú predstavu, dokážem Vám ju naplniť a vytipovaný tovar dodať v rámci trnavského okresu vrátane inštalácie a montáže a v rámci celého Slovenska zásielkou prostredníctvom pošty alebo kuriérskej služby.

 

Svoju živnostenskú činnosť som začal v roku 2002. Podnetom k tomu sa stala potreba radu menších firiem a jednotlivcov udržiavať ich počítačové systémy vo funkčnom stave s požiadavkou na vysokú spoľahlivosť. Postupom času sa ponuka administratívnych služieb rozrástla podľa požiadaviek zákazníkov odzrkadľujúc aj rozširujúce sa možnosti výpočtovej techniky a informačných technológií vôbec. Svoje aktivity som rozšíril o skenovanie a tvorbu digitálnych archívov a predaj počítačov, počítačových komponentov a počítačových programov.

 

Ak máte nápady alebo požiadavky, ktoré stále v mojej ponuke štandardne nenájdete, a napriek tomu by ste ich potrebovali zrealizovať, rád uvítam Váš kontakt. Spojenie elektronickou poštou, prípadne telefonický dohovor Vám tak zaistí poskytnutie služieb šitých podľa Vašich predstáv pre konkrétne podmienky Vašej firmy a k Vašej spokojnosti.