Predaj počítačov a počítačových komponentov

Máte jedinečnú možnosť objednať si u mňa počítače do vašej kancelárie alebo domácnosti. Po vzájomnom dohovore nájdeme najvhodnejšiu variantu šitú na mieru aplikáciám, ktoré používate. Dodávka je potom otázkou jedného alebo dvoch dní, podľa dostupnosti komponentov, z ktorých bude počítač zložený. Výhodou kúpy počítača na objednávku je zostava, ktorá bude spĺňať vaše požiadavky bez nutnosti platenia za veci a funkcie, ktoré by ste nevyužili.

 

V prípade, že sa rozhodnete využiť možnosti ponúkané v sekcii Počítačové siete alebo Webový dizajn, môžete si počítače vhodné aj na prevádzkovanie ako súborové alebo webové servery objednať priamo u mňa. Výhodou bude to, že budú presne prispôsobené požiadavkám, ktoré budú na nich pri ich prevádzke kladené. Rovnako ako v prípade kúpy pracovných počítačov nebudete tak platiť za výkon, funkcie alebo komponenty, ktoré nevyužijete, a nestane sa vám, že niektorý systémový zdroj by bol vzhľadom na jeho činnosť poddimenzovaný. Nie je problémom ani neskoršie rozšírenie alebo inovácia stroja z dôvodu, že rastá Vaše požiadavky na neho kladené.

 

Rovnako je možné u mňa zakúpiť notebooky, ultrabooky a tablety rôznych značiek, napríklad Acer, Asus, BenQ, Fujisu-Siemens, HP, Lenovo, Sony alebo Toshiba.

 

Dodávka počítačových komponentov je samozrejmosťou, ak využijete moje služby na opravu vašich počítačov. Rovnako si však môžete na objednávku zakúpiť rozširujúce prvky, ako napríklad sieťové, grafické alebo zvukové karty, väčšie disky alebo pamäte, prípadne iné doplnky podľa Vašich potrieb a želaní. Poradím Vám s ich výberom podľa Vašich požiadaviek na výkon a cenu. V prípade záujmu Vám zakúpené výrobky môžem aj nainštalovať. Ceny sú k dispozícii pri dojednávaní objednávky.